MOOD

Türkmen Holding’in iç dekorasyon ve mobilya alanındaki kuruluşu olarak 1989 yılında hizmet vermeye başlayan şirketimiz, kuruluşundan kısa bir zaman sonra altmıştan fazla seçkin İtalyan mobilya ve dekorasyon markasının Türkiye temsilciliğini üstlenerek, sektördeki en önemli dünya markalarının tanınan yüzü olmuştur.

1997 yılından itibaren, tamamı kendi patentli tasarımları olan ve Türkiye’de ilk defa uygulanan teleskobik alüminyum kasalı kapıların ve bölme duvar sistemlerinin üretimine başlayarak, bu alanda yeniliğin ve kalitenin simgesi haline gelmiştir.

Firmamız, geniş ürün yelpazesini uzun yıllara dayanan proje yönetim ve uygulama tecrübesi ile birleştirerek, tüm ürün ve hizmetlerinde kaliteyi, fonksiyonelliği ve estetiği ön planda tutarak tüm yaşam alanlarında aranan bir marka olmuştur.

İstanbul’daki 5.300 m²’lik fabrikamızda, projesine göre özel ölçülerde ve farklı özelliklerde tasarlanan alüminyum kasalı kapı sistemleri, bölme duvar sistemleri ve özel ahşap dekorasyon ürünleri üretilmekte olup, ilave olarak ithal ofis mobilyaları ve oturma grupları ile çok geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunulmaktadır.

Tüm ürünlerimiz, başta sağlık kurumları, eğitim kurumları, sanayi kuruluşları, ofisler ve prestijli konutlar olmak üzere tüm yaşam alanlarında, kalite, estetik ve dayanıklılıkları sebebi ile mimarlar ve son kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız malzeme ve hammaddeler %100’e yakın oranda geri dönüştürülebilir olanlardan seçilmekte, bu sayede ürünlerimiz LEED ve BREEAM sertifikalı yeşil binalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çeyrek asırlık tecrübemiz, çözüm sunan düşünce yapımız, tasarımlarıyla evrenselliği yakalamış olan ürünlerimiz ve köklü teknik kadromuzla, tüm müşterilerimize güvenilir bir çözüm ortağı olmayı ilk günkü heyecanımızla sürdürmekteyiz.