MOOD KAPI ve CAM BÖLME SİSTEMLERİNİN FAYDA VE AVANTAJLARI

posted Nis 24 2018

Sağlık, eğitim, turizm, sanayi, mağazacılık ve ofisler gibi yoğun kullanımın gerçekleştiği ortamlarda, onlarca yıl boyunca ilk günkü duruşu ve işlevselliğini koruyacak özel tasarım ve detaylara sahip olan MOOD Kapı ve Bölme Panel sistemleri; özel alaşımlı alüminyum profiller ile darbe mukavemeti ve estetik dış yüzey görünümünü en üst düzeyde sağlar.

 

Projelerinizde neden MOOD Kapı ve Cam Panel sistemlerini seçmelisiniz?

Özel alaşımlı alüminyum kapı kasamız darbelere ve çizilmelere karsı ahşap kasaya göre 3 kat daha dayanıklıdır.

Endüstriyel üretimi sayesinde, ileride hasar görerek değişime ihtiyaç duyan herhangi bir parçanın, geçmişe dönük üretim takibi yapılarak, aynı ölçüde yeniden üretimi ve montaj kolaylığı sayesinde parça değişimi mümkündür.

Demontaja imkan verir. Aynı ürünün defalarca sökülüp yeniden montaj yapılması durumunda ilk günkü görünümünü korur.

Mood alüminyum kasa, yerine bir kez sağlam olarak monte edildikten sonra malzemesi çalışmaz, dönme yapmaz. Stabildir ve ısı değişimlerine karşı yüksek oranda dayanıklıdır.

Montaj tekniği, uygulama yerinde kesim gerektirmediği için toz, talaş, gürültü, vb. kirliliği yaratmaz. Diğer inşaat disiplinlerine negatif etki etmez, ortamdaki düzeni bozmaz.

Zemin, duvar, tavan, süpürgelik ilişkileri proje aşamasında belirlendiği için iş programında zamanlama sorunu yaşatmaz.

Üretimi ve montajı seridir, zaman kazandırır.

Kullanılan malzemelerin tamamına yakını %100 geri dönüştürülebilir doğal malzemelerdir. LEED ve BREEAM yeşil bina sertifikalarına tam uyumludur.

Mood